rezervacija
Senamiesčio veterinarijos klinika - kuo išsiskiria mūsų paslaugos?
Senamiesčio veterinarijos klinikos darbuotojų ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas yra išskirtinis mūsų veterinarijos klinikos privalumas. Dėmesingas požiūris ir atsakingumas rūpinantis jūsų augintinio sveikata - pagrindinis mūsų darbo tikslas.

Registruokis vizitui

Data
Laikas
Vardas*
Telefonas*
El. paštas*
Augintinis *
Amžius*
Apsilankymo priežastis (skiepai, skubus atvejis ar pan.)*
* - Privalomi laukai
rezervacija

Akcija kačių ir šunų nagu kirpimui

KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ NUO 15 IKI 17 VAL. NAGŲ KIRPIMAS ŠUNIMS IR KATĖMS SENAMIESČIO VETERINARIJOS KLINIKOJE (Liejyklos g.6 , Vilnius) – NEMOKAMAS. BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA www.veterinaras.lt puslapyje arba tel. +370(699)61265

Sužinokite daugiau

Akcija perkant Flatazor ėdalą - dovana

Senamiesčio Veterinarijos klinikoje galite įsigyti Vet. specialistų rekomenduojamo ėdalo Flatazor šunims ir katėms. Visą Rugsėjo mėnesį Senamiesčio Veterinarijos klinikoje (Liejyklos g.6, Vilnius) PERKANT ŠUNŲ ARBA KAČIŲ ĖDALĄ FLATAZOR DOVANA – MAISTO LAIKYMO TALPA!

Sužinokite daugiau

Nemalonus kvapas nuo gyvūno. Šunų pilvo pūtimo priežastys

Augintinio pilvo pūtimas ne tik lemia nemalonius kvapus namuose, bet ir yra neteisingos jo mitybos ar sveikatos sutrikimo požymis. Pučiant pilvą jūsų augintinio virškinimo trakte ir žarnose kaupiasi dujos. Paprastai šis procesas yra natūralus, būdingas ir sveikiems gyvūnams, tačiau svarbu aptarti, kuomet šeimininkas turėtų atkreipti dėmesį į savo keturkojo sveikatos būklę....

Sužinokite daugiau

Šunų sveikata. Analinių liaukų uždegimas

Jei pastebite, kad jūsų šuo dirglus, nuolat bando laižytis išeinamąją angą, „čiuožinėja“ ant užpakalio, - ne visuomet to priežastis parazitai, - dažna negalavimo priežastis gali būti analinių liaukų uždegimas. Šunys turi dvi liaukutes, maišelius prie išeinamosios angos, kurių pagrindinė funkcija – teritorijos žymėjimas ir vienas kito socialinė identifikacija –...

Sužinokite daugiau

Kastracija – viena iš dažniausių veterinarijoje paplitusių chirurginių...

Įsigiję mažą šuniuką ar kačiuką, galbūt jau svarstote, kaip reikės elgtis, kai gyvūnas pradės lytiškai bręsti. Augintinio elgesys brendimo laikotarpiu neišvengiamai keičiasi, dažnai jis pradeda žymėti teritoriją, tampa itin aktyvus.

Sužinokite daugiau

Augintinio sterilizacija. Aktualiausi klausimai šeimininkui

Daugelis gyvūnų šeimininkų veterinarijos gydytojo klausia, ar nevertėtų leisti vieną kartą augintiniui susilaukti palikuonių. Kaskart šeimininkams atsakome: tai tikrai nėra būtina, o anksti nusprendę atlikti šią procedūrą, dar prieš prasidedant pirmajai rujai, apsaugosite kalytę ar katę nuo hormonų pokyčių, kas ateityje gali apsaugoti gyvūną nuo vėžinių susirgimų....

Sužinokite daugiau

Gyvūnai mažina įtampą, stresą: kaip tai įvyksta?

Galime stebėtis kaip gyvūnas gali pataisyti nuotaiką ir iš tiesų įdomu, kaip tai vyksta? Užtenka vos keletą minučių praleisti su šunimi ar kate, pažiūrėti į akvariumą ir pastebėsite, kad nuslūgo nerimas, įtampa. Tą akimirką žmogaus organizme vyksta fiziologiniai pokyčiai, kurių metu sumažėja hormono kortizolio, susijusio su stresu, lygis organizme. Padidėja hormono...

Sužinokite daugiau
shadow

slides

slides

slides

slides

slides

slides

slides
shadow

Blog'as

Vaikai tarp gyvūnų ir higiena – kaip tėveliams rūpintis švara?
Gegužės 5, 2016

Vaikai visuomet domisi gyvūnais ir juos myli, nori juos pačiupinėti, paturėti. Šilti jausmai ir gera savijauta leidžia vaikui gerai jaustis, ugdyti atsakomybės jausmą, empatiją, moko išreikšti meilę. Visgi suaugusiems dažnai kyla klausimų dėl vaikų higienos bei baimė, kad vaikas gali užsikrėsti parazitais, „pasigauti“ negerų bakterijų ir užsikrėsti infekcija. Kaip to išvengti ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį, kad netektų vaiko atplėšti nuo šuniuko dėl to sulaukiant daug liūdnų ašarų?

 

Pasivaikščiojimas po zoologijos sodą, parką

Kiekviena šeima su vaikais mielai renkasi išvyką į kaimą, mini sodelį su gyvūnais miestuose ar zoologijos sodą. Tėvams svarbiausia rasti vietą, kurioje galima būtų nusiplauti rankas ar turėti drėgnų servetėlių, padėsiančių nuvalyti mažųjų rankas, veidukus. Vaikai liečia gyvūnus, nori juos paglostyti, taip pat lipa ant tvorelių, liečia groteles, narvus, taigi, neišvengiamai, visur patenka į mikroorganizmų pilną aplinką, o rankų plovimas būtų pagrindinis dalykas padėsiantis apsaugoti vaiką nuo per didelio kiekio bakterijų ar kitų mikrobų. Jei įmanoma, patartina neimti į zoologijos sodus maisto produktų, maitinimo buteliukų, čiulptukų, netgi vežimėlių.

 

Tvarkinguose parkuose, kurie nuolat prižiūrimi, taip pat praeina šunys ar katės, tad smėlio dėžės, supynės – tai vietos, kur vaikas gali užsikrėsti kirminais, tad rankų plovimas ir vaiko priežiūra, stengiantis, kad jis nedėtų smėlio į burnytę yra geriausia prevencija. Tėveliams nebūtina drausti vaikams žaisti smėlyje,- vaikui būtinas pažinimas ir noras žaisti gamtoje yra natūralus dalykas, skatinantis jo kūrybinius ir kognityvinius gebėjimus. Mažyliai taip džiaugiasi, kai gali patrepsėti baloje, purvyne, pagulėti ant smėlio. Tam, kad nenukentėtų vaiko higiena, drausti šių dalykų tikrai nereikia.

 

Vaikai tarp naminių gyvūnų

Vaikas turi būti nuo mažens pratinamas naminio gyvūno nemušti, jį gerbti ir mylėti, nerauti jo kailio. Pirmiausia dėl vaiko saugumo, antra – dėl higienos,- pešdamas kailį vaikas netyčiom prisideda jo į burną, o šuo, saugodamasis mažojo, gali bandyti švelniai gintis, taigi apžioti jo rankytes, laižyti, žinoma, kalbame apie atvejus, kai šuo labai patikimas ir visuomet žinome, kad jis vaiko nenuskriaus. Gyvūno seilėse, burnos ertmėje visuomet yra bakterijų, tad jei vaikas gyvūno itin nevargina dėmesiu, tokių kontaktų bus mažiau.

 

Dažnai vaikus viliojantis dalykas – gyvūnų skanėstai. Šie dalykai, nors ir neskanūs, turi įdomią formą, spalvas, tad vaikas gali taip pat panorėti tokį puikų daiktą pagraužti. Dažnai plaukite ne tik vaiko, bet ir naminių šunų ar kačių žaislus, nes vaikai juos liečia, gali norėti pakramtyti. Mokykite vaiką netrukdyti gyvūnui ėsti, stenkitės, kad jis nepasiektų gyvūnų maisto. Netgi sausas kačių ar šunų pašaras gali turėti salmonela bakterijų.

Kitas viliojantis mažylius dalykas – kačių kraikas dėžutėje. Stenkitės, kad katės tualetas būtų nepastebimoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje ar patalpoje.

 

Mažiesiems gyvūnai teikia didelio džiaugsmo, pažinimo, padeda gydyti ligas, psichologinius sutrikimus, stresą. Kontaktas su gamta ir gyvūnais vaikui būtinas ir privalomas, tad svarbu kreipti dėmesį į keletą higienos aspektų, - rankų ir drabužių, daiktų plovimą, vaiko auklėjimą, mokymą praustis, tuomet tikrai neteks baimintis dėl nešvaros sukeliamų pavojų.


middle

Rekomenduojame

produktas
Rugpjūčio mėnuo Senamiesčio Veterinarijos klinikoje skirtas KATĖMS! Skelbiame šio mėnesio AKCIJĄ: KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ... Sužinokite daugiau
img