rezervacija
Senamiesčio veterinarijos klinika - kuo išsiskiria mūsų paslaugos?
Senamiesčio veterinarijos klinikos darbuotojų ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas yra išskirtinis mūsų veterinarijos klinikos privalumas. Dėmesingas požiūris ir atsakingumas rūpinantis jūsų augintinio sveikata - pagrindinis mūsų darbo tikslas.

Registruokis vizitui

Data
Laikas
Vardas*
Telefonas*
El. paštas*
Augintinis *
Amžius*
Apsilankymo priežastis (skiepai, skubus atvejis ar pan.)*
* - Privalomi laukai
rezervacija

Akcija kačių ir šunų nagu kirpimui

KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ NUO 15 IKI 17 VAL. NAGŲ KIRPIMAS ŠUNIMS IR KATĖMS SENAMIESČIO VETERINARIJOS KLINIKOJE (Liejyklos g.6 , Vilnius) – NEMOKAMAS. BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA www.veterinaras.lt puslapyje arba tel. +370(699)61265

Sužinokite daugiau

Akcija perkant Flatazor ėdalą - dovana

Senamiesčio Veterinarijos klinikoje galite įsigyti Vet. specialistų rekomenduojamo ėdalo Flatazor šunims ir katėms. Visą Rugsėjo mėnesį Senamiesčio Veterinarijos klinikoje (Liejyklos g.6, Vilnius) PERKANT ŠUNŲ ARBA KAČIŲ ĖDALĄ FLATAZOR DOVANA – MAISTO LAIKYMO TALPA!

Sužinokite daugiau

Nemalonus kvapas nuo gyvūno. Šunų pilvo pūtimo priežastys

Augintinio pilvo pūtimas ne tik lemia nemalonius kvapus namuose, bet ir yra neteisingos jo mitybos ar sveikatos sutrikimo požymis. Pučiant pilvą jūsų augintinio virškinimo trakte ir žarnose kaupiasi dujos. Paprastai šis procesas yra natūralus, būdingas ir sveikiems gyvūnams, tačiau svarbu aptarti, kuomet šeimininkas turėtų atkreipti dėmesį į savo keturkojo sveikatos būklę....

Sužinokite daugiau

Šunų sveikata. Analinių liaukų uždegimas

Jei pastebite, kad jūsų šuo dirglus, nuolat bando laižytis išeinamąją angą, „čiuožinėja“ ant užpakalio, - ne visuomet to priežastis parazitai, - dažna negalavimo priežastis gali būti analinių liaukų uždegimas. Šunys turi dvi liaukutes, maišelius prie išeinamosios angos, kurių pagrindinė funkcija – teritorijos žymėjimas ir vienas kito socialinė identifikacija –...

Sužinokite daugiau

Kastracija – viena iš dažniausių veterinarijoje paplitusių chirurginių...

Įsigiję mažą šuniuką ar kačiuką, galbūt jau svarstote, kaip reikės elgtis, kai gyvūnas pradės lytiškai bręsti. Augintinio elgesys brendimo laikotarpiu neišvengiamai keičiasi, dažnai jis pradeda žymėti teritoriją, tampa itin aktyvus.

Sužinokite daugiau

Augintinio sterilizacija. Aktualiausi klausimai šeimininkui

Daugelis gyvūnų šeimininkų veterinarijos gydytojo klausia, ar nevertėtų leisti vieną kartą augintiniui susilaukti palikuonių. Kaskart šeimininkams atsakome: tai tikrai nėra būtina, o anksti nusprendę atlikti šią procedūrą, dar prieš prasidedant pirmajai rujai, apsaugosite kalytę ar katę nuo hormonų pokyčių, kas ateityje gali apsaugoti gyvūną nuo vėžinių susirgimų....

Sužinokite daugiau

Gyvūnai mažina įtampą, stresą: kaip tai įvyksta?

Galime stebėtis kaip gyvūnas gali pataisyti nuotaiką ir iš tiesų įdomu, kaip tai vyksta? Užtenka vos keletą minučių praleisti su šunimi ar kate, pažiūrėti į akvariumą ir pastebėsite, kad nuslūgo nerimas, įtampa. Tą akimirką žmogaus organizme vyksta fiziologiniai pokyčiai, kurių metu sumažėja hormono kortizolio, susijusio su stresu, lygis organizme. Padidėja hormono...

Sužinokite daugiau
shadow

slides

slides

slides

slides

slides

slides

slides
shadow
patarimas
1/8

Šilta sausa šuns nosis rodo, kad šuo turi temperatūros.

Veterinarijos gydytojai teigia, kad sausa ir šilta nosis nebūtinai rodo, jog jūsų šuo serga, geresnis indikatorius, rodantis, kad šuo turi sveikatos sutrikimų yra tai, kad jis atsisako ėsti, yra vangus, nelinksmas, nenori žaisti, eiti pasivaikščioti. Patikimiausias būdas sužinoti, ar šuo turi temperatūros – ją pamatuoti rektaliniu būdu, tam skirtu termometru. Normali kūno temperatūra turėtų būti apie 38-39 laipsniai. Kiti galimi ligos simptomai būtų: Viduriavimas, vėmimas, čiaudulys, dusimas, išskyros iš akių ar ausų.
patarimas
2/8

Šuns burnos ertmė yra švari ir sterili.

Šeimininkai gali taip galvoti dėl to, kad šuo dažnai gali išsilaižyti nedideles žaizdeles, tarsi jos būtų sterilios ir turėtų dezinfekuojančių medžiagų, tačiau tai mitas. Šunys mėgsta apuostyti vieni kitų lytinius organus, fekalijas, šiukšles ir kitus nešvarumus, tad nereikėtų su savo augintiniu per daug „bučiuotis“.
patarimas
3/8

Žalia mėsa yra geriausias maistas šunims.

Nėra blogai retkarčiais palepinti šunį žalia mėsa, tačiau šeriant tik žalios mėsos produktais, šunims pritrūksta kalcio ir kitų mineralų. Kai kurie šunys gali viduriuoti, taip pat šeimininkai turi turėti omenyje, kad žalioje mėsoje dauginasi bakterijos ir parazitai, tad yra didesnė ligų tikimybė.
patarimas
4/8

Šunų organizmas nevirškina grūdų ir jų produktų.

Kukurūzai, ryžiai, pupelės nėra tik papildoma medžiaga, dedama į gyvūnams skirtus pašarus. Juose taip pat gausu vitaminų, baltymų ir kitų naudingų medžiagų augintinio sveikatai, tad grūdinės kultūros yra natūrali šuns dietos dalis.
patarimas
5/8

Šunį reikia maitinti pagal rekomenduojamas normas ant šunų maisto pakuočių.

Itin aktyviam ir energingam šuniui gali tekti padidinti maisto normą, tuo tarpu ramesnio būdo augintiniui kaip tik rekomenduojama sumažinti dienos maisto kiekį, norint išvengti nutukimo. Pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju, ar jūsų šuo nėra nutukęs, ar jūsų duodama dienos norma tinkama jūsų augintiniui.
patarimas
6/8

Šuo šlapinasi ant kilimo jums kerštaudamas.

Nebūtinai, tai gali būti rimtų problemų priežastis – akmenys šlapimo pūslėje ar kiti sutrikimai. Taip pat tai gali būti susiję su teritorijos žymėjimu, stresu ar liūdesiu. Geriausia nereaguoti piktai, nes pyktis ar bausmė tik paaštrina šuns elgesio problemas.
patarimas
7/8

Prieš sterilizuojant kalę, būtina jai leisti vieną kartą susilaukti šuniukų.

Emocinis motinystės jausmas būdingas tik žmogui. Jei neketinate veisti šuniukų, geriausia kalytę sterilizuoti dar iki pirmosios rujos arba po pirmos rujos, tai žymiai sumažina gimdos infekcijų tikimybę, pieno liaukų uždegimus bei auglius, kurie gali būti pavojingi augintinio gyvybei.
patarimas
8/8

Parkuose, skirtuose šunims, visiškai saugu leisti savo šuniui laisvai lakstyti, paleisti jį nuo pavadžio.

Ne visai taip. Pirmiausia šunims skirtose teritorijose pasitaiko išmatų, kuriose gali būti daug parazitų, tai gali būti ligų židinys. Laisvai lakstydamas ir bendraudamas su kitais šunimis jūsų augintinis gali užsikrėsti blusomis ar kitais parazitais. Taip pat turėkite omenyje, kad kai kurie šunys yra agresyvūs, ne visuomet gali numatyti svetimų šunų elgesį, todėl stebėkite, kad jūsų šuns neužpultų kiti šunys ir netektų jo vežti siūti žaizdų.
middle

Rekomenduojame

produktas
Rugpjūčio mėnuo Senamiesčio Veterinarijos klinikoje skirtas KATĖMS! Skelbiame šio mėnesio AKCIJĄ: KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ... Sužinokite daugiau
img