rezervacija
Senamiesčio veterinarijos klinika - kuo išsiskiria mūsų paslaugos?
Senamiesčio veterinarijos klinikos darbuotojų ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas yra išskirtinis mūsų veterinarijos klinikos privalumas. Dėmesingas požiūris ir atsakingumas rūpinantis jūsų augintinio sveikata - pagrindinis mūsų darbo tikslas.

Registruokis vizitui

Data
Laikas
Vardas*
Telefonas*
El. paštas*
Augintinis *
Amžius*
Apsilankymo priežastis (skiepai, skubus atvejis ar pan.)*
* - Privalomi laukai
rezervacija

Akcija kačių ir šunų nagu kirpimui

KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ NUO 15 IKI 17 VAL. NAGŲ KIRPIMAS ŠUNIMS IR KATĖMS SENAMIESČIO VETERINARIJOS KLINIKOJE (Liejyklos g.6 , Vilnius) – NEMOKAMAS. BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA www.veterinaras.lt puslapyje arba tel. +370(699)61265

Sužinokite daugiau

Akcija perkant Flatazor ėdalą - dovana

Senamiesčio Veterinarijos klinikoje galite įsigyti Vet. specialistų rekomenduojamo ėdalo Flatazor šunims ir katėms. Visą Rugsėjo mėnesį Senamiesčio Veterinarijos klinikoje (Liejyklos g.6, Vilnius) PERKANT ŠUNŲ ARBA KAČIŲ ĖDALĄ FLATAZOR DOVANA – MAISTO LAIKYMO TALPA!

Sužinokite daugiau

Nemalonus kvapas nuo gyvūno. Šunų pilvo pūtimo priežastys

Augintinio pilvo pūtimas ne tik lemia nemalonius kvapus namuose, bet ir yra neteisingos jo mitybos ar sveikatos sutrikimo požymis. Pučiant pilvą jūsų augintinio virškinimo trakte ir žarnose kaupiasi dujos. Paprastai šis procesas yra natūralus, būdingas ir sveikiems gyvūnams, tačiau svarbu aptarti, kuomet šeimininkas turėtų atkreipti dėmesį į savo keturkojo sveikatos būklę....

Sužinokite daugiau

Šunų sveikata. Analinių liaukų uždegimas

Jei pastebite, kad jūsų šuo dirglus, nuolat bando laižytis išeinamąją angą, „čiuožinėja“ ant užpakalio, - ne visuomet to priežastis parazitai, - dažna negalavimo priežastis gali būti analinių liaukų uždegimas. Šunys turi dvi liaukutes, maišelius prie išeinamosios angos, kurių pagrindinė funkcija – teritorijos žymėjimas ir vienas kito socialinė identifikacija –...

Sužinokite daugiau

Kastracija – viena iš dažniausių veterinarijoje paplitusių chirurginių...

Įsigiję mažą šuniuką ar kačiuką, galbūt jau svarstote, kaip reikės elgtis, kai gyvūnas pradės lytiškai bręsti. Augintinio elgesys brendimo laikotarpiu neišvengiamai keičiasi, dažnai jis pradeda žymėti teritoriją, tampa itin aktyvus.

Sužinokite daugiau

Augintinio sterilizacija. Aktualiausi klausimai šeimininkui

Daugelis gyvūnų šeimininkų veterinarijos gydytojo klausia, ar nevertėtų leisti vieną kartą augintiniui susilaukti palikuonių. Kaskart šeimininkams atsakome: tai tikrai nėra būtina, o anksti nusprendę atlikti šią procedūrą, dar prieš prasidedant pirmajai rujai, apsaugosite kalytę ar katę nuo hormonų pokyčių, kas ateityje gali apsaugoti gyvūną nuo vėžinių susirgimų....

Sužinokite daugiau

Gyvūnai mažina įtampą, stresą: kaip tai įvyksta?

Galime stebėtis kaip gyvūnas gali pataisyti nuotaiką ir iš tiesų įdomu, kaip tai vyksta? Užtenka vos keletą minučių praleisti su šunimi ar kate, pažiūrėti į akvariumą ir pastebėsite, kad nuslūgo nerimas, įtampa. Tą akimirką žmogaus organizme vyksta fiziologiniai pokyčiai, kurių metu sumažėja hormono kortizolio, susijusio su stresu, lygis organizme. Padidėja hormono...

Sužinokite daugiau
shadow

slides

slides

slides

slides

slides

slides

slides
shadow

Paslaugos

Gyvūno stebėjimas pooperaciniu laikotarpiu itin svarbus. Operacijų ir intervencijų sėkmę lemia ir intensyvi pooperacinė priežiūra, taip pat ir jauki emocinė atmosfera.
Sužinokite daugiau
Senamiesčio veterinarijos klinikoje atliekama smulkiųjų gyvūnų sveikatos patikra/diagnostika. Pagal poreikį skiriami ir atliekami tyrimai. Diagnozavus ligą ir atlikus tyrimus sudaromas gydymo planas. 
Sužinokite daugiau
Senamiesčio veterinarijos klinikoje atliekamos kaulų lūžių, minkštųjų audinių operacijos, taip pat Cezario pjūvis, sterilizacijos.
Sužinokite daugiau
Tiksliai diagnozei itin svarbu nustatyti konkrečią bakterijų rūšį ar kitą mikroorganizmą, kuris sukelia sveikatos sutrikimus, tam, kad būtų pritaikytas efektyvus gydymas.
Sužinokite daugiau
Kraujo tyrimas parodo bendrą gyvūno organizmo būklę. Net sveikam gyvūnui rekomenduojama, bent kartą metuose atlikti kraujo tyrimą, kaip galimybę išvengti rimtų susirgimų ir ilgo bei brangaus gydymo.
Sužinokite daugiau
Šeškai yra jautresni chirurginėms procedūroms, jiems itin svarbi kokybiška narkozė ir anatomijos specifiką išmanantis vet. chirurgas.
Sužinokite daugiau

Skiepai apsaugo nuo užkrečiamų bei pavojingų ligų. Skiepai yra privalomi ir rekomenduojami. Atsakingas augintinio skiepijimas sustiprina natūralią gyvūno imuninės sistemos apsaugą bei apsaugo visų jūsų šeimos narių sveikatą.

Sužinokite daugiau

Tyrimas echoskopu padeda nustatyti vidaus organų padidėjimą, skysčių kaupimąsi pilvo ląstoje; aptikti svetimkūnius virškinimo trakte; nustatyti onkologinius atvejus ir kt.

Sužinokite daugiau
Kalių sterilizacija beveik eliminuoja pieno liaukų vėžio riziką, gimdos vėžio riziką, patinams sumažina prostatos, sėklidžių vėžio riziką. Sterilizacija prailgina naminio gyvūno gyvenimą ir, tam tikra prasme, daro jį kokybiškesnį. 
Sužinokite daugiau
Efektyviausias būdas apsaugoti gyvūną yra nuolatinė vet. gydytojo apžiūra, rekomenduojami kasmetiniai tyrimai sulaukus tam tikro amžiaus ir šeimininko atidumas savo gyvūno sveikatai. Senamiesčio veterinarijos klinikoje atliekama auglio biopsija, siunčiame onkologinius darinius tyrimui į sertifikuotą laboratoriją. 
Sužinokite daugiau

AKCIJA! LIEPOS MĖNESĮ DARBO DIENOMIS NUO 15 IKI 17 VALANDOS SKIEPAI ŠUNIMS IR KATĖMS POLIVALENTINE VAKCINA SU PASIUTLIGE SENAMIESČIO VETERINARIJOS KLINIKOJE JUMS KAINUOS 15 EURŲ! 

Sužinokite daugiau

Šunims

Senamiesčio veterinarijos klinikoje veterinarijos chirurgai turi ilgametę urologinių šunų susirgimų gydymo praktiką. Šlapimo pūslės akmenligė gydoma atsižvelgiant į tai, kurioje šlapimo takų vietoje randama akmenų ar kristalų, - pagal tai skiriami vaistai, atliekama chirurginė procedūra ir koreguojama augintinio mityba.
Sužinokite daugiau
Dantų valymas ir apžiūra - neatsiejama jūsų šuns kasdienės higienos dalis. Jei pastebite nuolatinį blogą burnos kvapą, apetito stoką - verta patikrinti savo augintinio dantis.
Sužinokite daugiau
Cezario pjūvio operacija šunų patelėms dažniausiai yra neplanuojama, atliekama tik skubiais ir pavojingais atvejais. Visgi kai kurios šunų veislės genetiškai turi sunkaus gimdymo tikimybę, tad prancūzų buldogams, bokseriams, kai kuriais atvejais, veterinarai chirurgai rekomenduoja, suėjus gimdymo datai, atlikti Cezario pjūvio operaciją. 
Sužinokite daugiau
Didelių veislių šunims dėvintis sąnariams bei dėl netinkamos dietos vystosi judėjimo sistemos ligos, kurios vyresniame gyvūno amžiuje pasireiškia kaulų lūžiais. Mūsų veterinarijos klinikoje šeimininkai konsultuojami kaip prižiūrėti šunų sąnarių ir kaulų sveikatą, kokius papildus bei pašarus vartoti siekiant apsaugoti šuns judėjimo sistemos sveikatą, išvengti šlubavimų bei kaulų lūžių.
Sužinokite daugiau

LIEPOS MĖNESĮ ŠUNS DANTŲ APŽIŪRA KLINIKOJE - NEMOKAMA! DOVANA KIEKVIENAM PASITIKRINUSIAM DANTIS!

Sužinokite daugiau

Katėms

Šlapimo pūslės akmenligė dažniau išsivysto vyresnio amžiaus naminiams gyvūnams. Senamiesčio veterinarijos klinikoje taikome chirurgines ir medikamentines priemones šunų ir kačių urologiniams susirgimams gydyti.
Sužinokite daugiau
middle

Rekomenduojame

produktas
Rugpjūčio mėnuo Senamiesčio Veterinarijos klinikoje skirtas KATĖMS! Skelbiame šio mėnesio AKCIJĄ: KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ... Sužinokite daugiau
img