rezervacija
Senamiesčio veterinarijos klinika - kuo išsiskiria mūsų paslaugos?
Senamiesčio veterinarijos klinikos darbuotojų ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas yra išskirtinis mūsų veterinarijos klinikos privalumas. Dėmesingas požiūris ir atsakingumas rūpinantis jūsų augintinio sveikata - pagrindinis mūsų darbo tikslas.

Registruokis vizitui

Data
Laikas
Vardas*
Telefonas*
El. paštas*
Augintinis *
Amžius*
Apsilankymo priežastis (skiepai, skubus atvejis ar pan.)*
* - Privalomi laukai
rezervacija

Akcija kačių ir šunų nagu kirpimui

KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ NUO 15 IKI 17 VAL. NAGŲ KIRPIMAS ŠUNIMS IR KATĖMS SENAMIESČIO VETERINARIJOS KLINIKOJE (Liejyklos g.6 , Vilnius) – NEMOKAMAS. BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA www.veterinaras.lt puslapyje arba tel. +370(699)61265

Sužinokite daugiau

Akcija perkant Flatazor ėdalą - dovana

Senamiesčio Veterinarijos klinikoje galite įsigyti Vet. specialistų rekomenduojamo ėdalo Flatazor šunims ir katėms. Visą Rugsėjo mėnesį Senamiesčio Veterinarijos klinikoje (Liejyklos g.6, Vilnius) PERKANT ŠUNŲ ARBA KAČIŲ ĖDALĄ FLATAZOR DOVANA – MAISTO LAIKYMO TALPA!

Sužinokite daugiau

Nemalonus kvapas nuo gyvūno. Šunų pilvo pūtimo priežastys

Augintinio pilvo pūtimas ne tik lemia nemalonius kvapus namuose, bet ir yra neteisingos jo mitybos ar sveikatos sutrikimo požymis. Pučiant pilvą jūsų augintinio virškinimo trakte ir žarnose kaupiasi dujos. Paprastai šis procesas yra natūralus, būdingas ir sveikiems gyvūnams, tačiau svarbu aptarti, kuomet šeimininkas turėtų atkreipti dėmesį į savo keturkojo sveikatos būklę....

Sužinokite daugiau

Šunų sveikata. Analinių liaukų uždegimas

Jei pastebite, kad jūsų šuo dirglus, nuolat bando laižytis išeinamąją angą, „čiuožinėja“ ant užpakalio, - ne visuomet to priežastis parazitai, - dažna negalavimo priežastis gali būti analinių liaukų uždegimas. Šunys turi dvi liaukutes, maišelius prie išeinamosios angos, kurių pagrindinė funkcija – teritorijos žymėjimas ir vienas kito socialinė identifikacija –...

Sužinokite daugiau

Kastracija – viena iš dažniausių veterinarijoje paplitusių chirurginių...

Įsigiję mažą šuniuką ar kačiuką, galbūt jau svarstote, kaip reikės elgtis, kai gyvūnas pradės lytiškai bręsti. Augintinio elgesys brendimo laikotarpiu neišvengiamai keičiasi, dažnai jis pradeda žymėti teritoriją, tampa itin aktyvus.

Sužinokite daugiau

Augintinio sterilizacija. Aktualiausi klausimai šeimininkui

Daugelis gyvūnų šeimininkų veterinarijos gydytojo klausia, ar nevertėtų leisti vieną kartą augintiniui susilaukti palikuonių. Kaskart šeimininkams atsakome: tai tikrai nėra būtina, o anksti nusprendę atlikti šią procedūrą, dar prieš prasidedant pirmajai rujai, apsaugosite kalytę ar katę nuo hormonų pokyčių, kas ateityje gali apsaugoti gyvūną nuo vėžinių susirgimų....

Sužinokite daugiau

Gyvūnai mažina įtampą, stresą: kaip tai įvyksta?

Galime stebėtis kaip gyvūnas gali pataisyti nuotaiką ir iš tiesų įdomu, kaip tai vyksta? Užtenka vos keletą minučių praleisti su šunimi ar kate, pažiūrėti į akvariumą ir pastebėsite, kad nuslūgo nerimas, įtampa. Tą akimirką žmogaus organizme vyksta fiziologiniai pokyčiai, kurių metu sumažėja hormono kortizolio, susijusio su stresu, lygis organizme. Padidėja hormono...

Sužinokite daugiau
shadow

slides

slides

slides

slides

slides

slides

slides
shadow

Straipsniai

Kodėl rinktis vyresnio amžiaus gyvūną?
Maži šuniukai ar kačiukai dažniau suminkština mūsų širdis, jų meilumas ir vaikiškos akytės dažniau yra priežastis, dėl kurios žmonės ryžtasi priglausti augintinį, suteikti jam namus. Visgi, kodėl gi nepasvarsčius priglausti vyresnio amžiaus gyvūno, juk jis taip pat gali būti puikus draugas ir suteikti šeimininkui džiaugsmo, jo amžiui būdingais privalumais. Kodėl verta suteikti namus be šeimininkų likusiam ne jaunam šuniukui ar katei? Pasvarstykime privalumus.

Pirmiausia, nors priešingai populiariai nuomonei, vyresnius gyvūnus lengva treniruoti. Jie labiau sugeba sukoncentruoti dėmesį nei jauni gyvūnai, todėl daugelį triukų gali perprasti žymiai greičiau. Beje, galbūt jis jau mokės kai kurias komandas, nes ankstesni šeimininkai jį bus išmokę, o tai ne tik suteiks džiaugsmo, bet ir išsaugos švarius namus!

Priglausdamas suaugusį gyvūną šeimininkas jau gali aiškiai įvertinti jo charakterį, judrumą, priežiūros poreikius, sveikatos būklę. Jam nėra būtinas nuolatinis dėmesys, skirtingai nei mažam šuniukui ar kačiukui, jis pats susiranda namuose savo maistą, savo vietą.

Nors ir vyresniame amžiuje gyvūnui būtinas fizinis krūvis, pasivaikščiojimas, skirtingai nei jauni augintiniai, jis bus linkęs snausti ar ramiai ilsėtis, jei būsite užsiėmę ir nereikalaus jūsų dėmesio.

Vyresnio amžiaus gyvūnas labiau prisitaiko prie šeimininko aplinkos, yra savarankiškas, ir jei prieš tai niekuomet neturėjote gyvūno, tai būtų puiki proga pritaikyti savo buitį ir dienotvarkę prie naujo gyventojo, nes jis nereikalauja tiek daug šeimininko įsipareigojimų kaip jaunikliai gyvūnai.

Vyresnis amžius atneša išmintį ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Taip, kaip su patirtimi išmintingas tampa žmogus, taip ir gyvūnai – vyresniame amžiuje jie labiau linkę įvertinti tai, ką turi, jūsų meilę ir dėmesį. Auksiniai gyvūno metai – tai dar didesnio prieraišumo ir draugystės išraiška jums, tad iš tiesų galite tikėtis itin gražių santykių su ištikimu ir išmintingu draugu. Į mintį atėjo liūdna Jono Biliūno pasaka „Brisiaus galas“, kur, kaip prisimenu, senutėlis šuo, net tą liūdną akimirką, vieno tenori – palaižyti kojas savo šeimininkui! Juk tiek daug žmogus gali mokytis iš gyvūno, o svarbiausia – ištikimybės ir besąlygiškos meilės.

Kaip parengti vietą namuose?

Svarbiausia – patogi vieta miegui. Jei šuo ar katytė – suaugęs gyvūnas, tai bus vieta, kur jis praleis didžiąją dalį savo laiko. Tam puikiai tinka net kelios vietos namuose, iš kurių jis galės jus stebėti ramiai snausdamas. Gyvūnui dažnai svarbus šeimininko kvapas, tad, jei turite kokį seną megztinį, kodėl nepadovanojus jo savo draugui, jis mielai ant jo miegos. Dažnai šunys net savavališkai pasiima mūsų numestus daiktus ir pasidaro sau iš jų jaukią vietą pasnausti, ir taip jie jaučiasi arčiau savo šeimininko!

Suaugusiam gyvūnui būtina peržiūrėti maisto racioną, tinkamas liesesnis maistas, galima pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, kokie tinkami vitaminai pagražintų jo kailį ar palengvintų senatvėje prasidėjusius negalavimus.

Straipsnis parengtas remiantis moksline literatūra ir konsultuojantis su veterinarijos gydytojais-chirurgais

Veterinaras.lt  


Geri patarimai

  • 1401435452_img_6041.jpg shadow

    Augintinio mityba ir dieta

  • 1448022187_gyvunai_gydo.jpg shadow

    Mitai ir faktai apie jūsų šunį

  • 1455047643_kate.jpg shadow

    Kačių sveikatos priežiūra

shadow
middle

Rekomenduojame

produktas
Rugpjūčio mėnuo Senamiesčio Veterinarijos klinikoje skirtas KATĖMS! Skelbiame šio mėnesio AKCIJĄ: KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ... Sužinokite daugiau
img